VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Online:
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2008 Michalius: vsechnovemeste.cz / reality-dom-byt.sk / foto-zoznamka.sk / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Nejako sa všetko okolo Vás zamotalo, ako by ste nevedeli, čí ste. Po partnerovi, ktorý snáď mal byť naveky, zostali len slzy. Nejako sa Vám ani nechce začínať nič nové. Rozhodne už neplačte.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Prežili ste si románik s cudzincom, chápete už, že by nemal perspektívu, obaja ste sa len na niečo hrali. Život sa ale žije inak. Však Vám do cesty už čoskoro príde tá správna osoba, len čakajte.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Ste bez peňazí, ale aj to sa už otáča k lepšiemu. Láska sa k Vám vracia, hoci ste tomu neverili, je trochu iná, ako by niečo pochopili, ale Vaša ďalšia cesta je ruka v ruke. Dlho ste sa hľadali priateľstvo.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Snažíte sa vidieť svet v tých krajších farbách, stále si ale len niečo nahovárate. Priznajte si, že k sebe nie ste úprimná. Nechcete sa už vracať, naberáte nový smer. Závisť a nekonečnú honbu neriešte.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Hodnotíte vlastný život, uvedomujete si, ako je všetko pominuteľné. Deti raz odrastú a vy vidíte len prácu, ktorú ste smerom k nim odovzdali. Prepadá Vás z toho uvažovania depresia a smútok.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Skúmate, ktorý človek hrá vo Vašom živote hlavnú úlohu. U každého je však niečo, moc sa vyberať nedá. Pamätajte na svoju rodičovskú rolu, tej sa len tak nezbavíte, takže pozor na deti a čo robia.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Urobili ste na sebe za poslednú dobu veľký kus práce, zložili ste masku, ste konečne úprimnejší k svetu. Konečne tiež budete počuť potlesk, ktorý bude patriť len Vám, už bolo naozaj na čase.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Čas Vám strašne chýba, ako by ste mali už rekapitulovať, čo ste zatiaľ prežili, a moc toho nie je. Uzatvárate sa pred svetom, nechcete spolupracovať. Niekedy je to pohodlné. Potrebujete relaxovať.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Vrie to vo vás, mali by ste sa k niečomu odhodlať, ale máte pocit, že tak to byť nemá, bránite sa. Nie každý deň vás nosia na rukách, niekedy je treba tiež chodiť po vlastných nohách a snažiť sa.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Blízky človek, ktorý vo Vás pred časom spôsobil istú citovú revolúcii, nie je stratený, práve naopak. Vyzerá to na šťastné stretnutie. Možno váhate, neviete, čo si od toho máte sľubovať a čo bude.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Všetko je nejako inak, veziete sa na zlej vlne, chcelo by to zosadnúť a kúsok ísť pešo. Cesta sa trochu skomplikovala, už neplačte. Každá zmena je posun vpred, radujte sa. Mali by ste si oddýchnuť.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Tehotenstvo vo Vašej rodine môže byť trocha ohrozené, mamička by mala veľa odpočívať. Láska všetko zachráni, nemusíte mať strach. Práca teraz nie je priorita, zabudnite na tieto povinnosti.