VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Nie sú priaznivo naklonené hviezdy, čo sa týka Vášho zdravia. Najlepšie by ste spravili, keby ste obmedzili akýkoľvek kontakt s technikou. Nebuďte do noci na internete, nejazdite všade autom.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Príde pozvanie na oslavy alebo nejaké iné stretnutie s priateľmi, mali by ste si dávať pozor, aby sa to neuskutočnilo v miestach, ktoré sú pod povrchom zeme. Môžu to byť najrôznejšie pivničky.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Horúce leto, príjemné večery a ešte horúcejšie noci niekedy priam navádzajú na veci, o ktorých ste ešte donedávna len počúvali. Erotické dobrodružstvo s neznámym partnerom neskúšajte.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Nastane chvíľka na zamyslenie. Pri stretnutí s deťmi si môžete uvedomiť, ako veľmi sa líši ich svet od toho Vášho. Všetko prežívajú oveľa bezprostrednejšie a veria naozaj každému slovu.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Pracujete naozaj tvrdo a rozhodne si potrebujete riadne oddýchnuť. Preto by ste v nemali aj svoj voľný čas tráviť prácou, ale občas je dôležité vypnúť. Skúste zájsť do prírody, divadla či kina.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Viacdňová nervozita v práci vyvrcholí. Nemali by sa predčasne zavádzať nové metódy práce, ak tie staré ešte fungujú. Dobre si rozmyslite, na ktorej strane v tomto spore budete stáť, neustúpte.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Najväčšie ohnisko svojej lásky by ste mali mať tam, kde ste naozaj doma. Akékoľvek úniky mimo sú iba krátkodobé a tak či tak Vás len vrátia späť. Potom navyše dochádza k väčšej dezilúziu.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Ocitnete sa v situácii, v ktorej nie je nikto rád. Lož má krátke nohy, to vie každý a Vy zvlášť. Je však len niekoľko situácií v živote, kedy by pravda spôsobila ťažkosti a možno je čas na klamstvo.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Čakajte problém vo vzťahu, ktorý vo Vašom partnerovi vrie už dávnejšie. Bude Vám vyčítať Váš spôsob obliekania do práce, Vašu prehnanú náklonnosť a celkovo Vaše správanie v spoločnosti.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Je nad Vami oblačno, nevidíte cestu z tejto situácie. Všetko sa nejako stavia proti vám. Ste ale rozhodnutí urobiť na svoju obranu čo najviac. Váš partner bude stáť plne na Vašej strane, to čakajte.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Vystupujte pred partnerom tak, aby nevznikla najmenšia pochybnosť, že práve on je tým jediným, koho milujete. Cennosti, ktoré máte doma si dobre strážte. Hrozí nebezpečenstvo krádeže.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Prídu odmeny, a nebudú malé. Nedostatok peňazí Vás teraz netrápi. Darí sa vám všade, na čo si len pomyslíte. Čoskoro to bude dokonca ešte lepšie. Možno k Vám dorazí nová vlna inšpirácie.