VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Do vášho života sa pridá niečo úplne nové. Nový postoj, prístup, či nový človek. Neznamená to však, že všetko čo bolo doteraz, bolo zlé. Berte to však ako výzvu na poučenie sa z chýb z minulosti.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Prežijete vo vašej rodine mimoriadne dramatické chvíle. Pôjde skutočne o veľa, ohrozené bude zdravie vo veľmi vysokom štádiu. Všetko ostatné odložte, nič nie je dôležitejšie ako táto situácia.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Problémy vo vzťahu naberú iný rozmer. Vaše podozrenia voči partnerovi naberú konkrétne kontúry. Stále je to však len v rovine teórie, miesto zúfania sa tomu tešte, skúste úprimný rozhovor.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Máte v duši čierne tiene. Niekto vám ublížil a vy ste sa rozhodli, že to vyriešite. Nemali by ste však uprednostňovať riešenia z emócií, skúste si všetko ešte raz dobre premyslieť a až potom konať.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
K spokojnému životu potrebujete veľa vecí, ale nemali by ste zabúdať, že peniaze nie sú tým najdôležitejším. Ak budete v pokušení finančne si polepšiť za nepoctivých podmienok, radšej zastavte.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Ak máte deti na prahu dospelosti, asi si budete musieť na veľa vecí zvyknúť. Ak sa večer rozhodnú byť mimo domov, nemali by ste im odporovať. Radšej hľadajte cestu k ich komunikácii.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Budete musieť spraviť jedno radikálne a dôležité rozhodnutie. Medzi vás a partnera sa dostal niekto tretí. No nie je to akýsi príbeh, ktorý rýchlo skončí. Nadýchnite sa zhlboka, spravte čo treba.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Niekto vo vás rozbúchal tlkot srdca na úroveň, ktorú ste už skoro zabudli. Je to úžasný pocit, byť šťastní, mať pocit, že niekomu patríte a že niekto je tu len pre vás. Užívajte si teda zamilovanosť.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Bolesti, ktoré máte dlhšie, vás zavedú až k lekárovi. Mali ste tak spraviť už dávno. Teraz je to horšie. Telefonát od rodičov tiež nebude príjemný. Chcú sa zaoberať otázkou financií a rodiny.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Informácia z minulosti, ktorá sa k vám dostane, vás na chvíľku zastaví. Budete sa potrebovať nadýchnuť, aby ste ju v kľude mohli stráviť. Nie je to nič príjemné, bolo to už dávno, prekonajte to.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Ak oddychujete, robte tak naplno. Neriešte nič ohľadne práce, telefón nechajte vypnutý. Váš kľud a celej vašej rodiny je to najdôležitejšie, čo teraz máte na starosti, pripravujte sa už na sviatky.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Začínate zbierať plody svojho snaženia sa. Dokázali ste na sebe popracovať, prekonať v sebe zlosť nedokáže každý. Teraz je z vás iný človek, lepší, dokážete sa na veci pozrieť reálnymi očami.