VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Vo Vašom živote sa dejú veci, ktorým nerozumiete alebo ktoré nechcete zažívať. Budete musieť niečo pochopiť, nebude to nič príjemné. V partnerskom vzťahu príde k miernemu problému.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Úradné rokovanie, z ktorého ste mali spočiatku strach, nakoniec dopadne nad očakávanie výborne. Všetky pochybnosti budú zabudnuté, rozbehnete sa podľa skvelých plánov a choďte rovno.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Nejako ste sa na svojej ceste stratili. Len okolo seba kopete, zlostíte sa, sršíte hnev, ale aj tak Vám to nie nič platné. Mali by ste sa zladiť na inú, pozitívnejší vlnu, veď už je tu máj, lásky čas.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Nie je Vám dobre pri srdci, všetko je úplne inak, ako by ste si priali. Nad všetkým ale bdie tá najvyššia sila, nemusíte mať strach. Nakoniec však všetko dobre dopadne. Musíte len prijať osud.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Ak ste si minule nedali pozor, zostali ste na chvíľu v pokoji. Možno kvôli chorobe či ľahšiemu zraneniu. Všetko zlé je na niečo dobré. Mali by ste prísť na nové myšlienky, pomôžu Vám.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Vaše deti sú v reálnom ohrození. Niečo dramatického by sa mohlo prihodiť, nespúšťajte z nich preto oči. V práci sa zamerajte na dlhodobejšie úlohy, plánujte s rozumom, aby ste uspeli.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Dostávate sa na správnu vlnu, ktorá Vás nesie na výslnie. Dochádza k veľmi intenzívnemu zážitku s blízkym človekom, ako by ste si uvedomili, že práve on je tým, s ktorým chcete ísť ďalej.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Vo Vašom vzťahu to vyzerá na menšiu krízu, ktorá ale vznikne z úplného nedorozumenia. Pravdepodobne pôjde o finančný problém, na ktorého riešenie máte iný názor. Hľadajte prienik.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Niečo sa u Vás doma skomplikovalo. Nechápete, že nič nie je náhoda. Bránite sa pohľadu do nastaveného zrkadla, aby ste sa náhodou nepoznali. Nebojte sa tam pozrieť, pomôže Vám to neskôr.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Pomaly si začínate uvedomovať, že niekedy môže byť priateľ viac ako milenec. Radšej vážte každé slovo, každý skutok. Je čas vyraziť si do prírody prípadne pomôcť rodine u nich v záhrade.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
S blízkou ženou, kamarátkou alebo kolegyňou, sa rozhádate kvôli úplnej malichernosti. Pokúste sa byť radšej nad vecou lebo budete ešte dlho ľutovať. V zamestnaní sa blíži reorganizácia.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Okolo Vás sú samé problémy, pretože máte vnútorný problém niečo prijať. Potrebujete sa riadne zladiť s prírodou, veď viete, čím si škodíte najviac. Zamestnávateľ Vás môže nečakane povýšiť.