VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Medzi Vami a Vaším partnerom to nie je najlepšie. Pripadá Vám, že niekto iný má zrazu oveľa lepšie vlastnosti. Ale pozor, to nie je človek pre Vás. Radšej sa vráťte ku svojim koníčkom.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Ak ste prežili minulé dni, nemusíte už mať obavy. Dostali ste dobrú lekciu, pochopili ste, že si nemáte stavať vzdušné zámky. Konečne ste sa prebrali a začínate nanovo. Potrebujete zmenu.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Pravdepodobne Vás opustí starý príbuzný. Nikto nie je na tomto svete navždy. Uvedomíte si, že sú hodnoty, ktoré sa peniazmi zaplatiť nedajú. Dávajte si pozor na všetky rozhodnutia o Vás.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Vedomosti naučené v školách nevyužijete, pripadáte si, ako by ste zrazu išli po iných koľajniciach. Zdravotné problémy pravdepodobne zápalového charakteru sa Vám podarí zvládnuť.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Začína sa nová etapa Vášho života. Tá nudná časť ostáva za Vami, až teraz začínate konečne žiť. Spoznáte, že sa Vám začne oveľa lepšie dýchať. Veľmi riešite seba a deti, niečo je inak, ako má.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Duchovný smer nie je pre vás, ste predsa na zemi, riešite právne a finančné otázky. Podrží Vás priateľ, ktorého ste už dávno nevideli. V zamestnaní čakajte zmeny, ale netreba sa báť zlého.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Hrozí nebezpečenstvo kríz, alebo násilných zastavení. Budete musieť riešiť problém s potomkom, najskôr sa niečo nepodarilo v škole. Jeho zdravotné problémy sú len výhovorka tam neísť.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Zoznámenie s neznámou osobou s Vami poriadne zamáva. Všetko je zrazu inak, vyžaruje z Vás láska, ale nejako sa tomu citu bojíte veriť a pomaly sa sťahujete do seba, zmeňte to.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Mali ste plány, ktoré žiaľ výrazne nevyšli. Osoba opačného pohlavia vykonala isté škrty. Budete musieť začínať inak, znovu a od nuly. Dávajte si pozor rýchlu jazdu a na dodržiavanie predpisov.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Zabúdate na rodinu a deti. Čas venujete pracovným povinnostiam, prichádzate domov neskôr. Ak si niečo nahovárate, rýchlo od toho odstúpte a nechajte si len pekné spomienky. Skúste ísť do prírody.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Už čoskoro by mala do Vášho života vstúpiť nová osoba, ktorá Vás bude vedieť rozosmiať, alebo rozplakať. Problémy si k sebe moc pripúšťate, preto obchádzate ordinácie odborných lekárov.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Ak žijete vo vekovo nerovnom zväzku, môže dôjsť k problémom. Pri Vašom spojení ale zaúčinkujú deti, nemusíte mať obavy. Začínate si porovnávať hodnoty, ale nezabudnite na lásku.