VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Na niečom ste dlho pracovali a už by ste mali vidieť výsledky. Ste v napätí. Hoci všetko vraví, že by to malo dobre dopadnúť, nie ste si istí. Dôležité bude, ako sa k tomu postaví aj kolega.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Na nepríjemné správy reagujte s nadhľadom. Hoci to nie je jednoduché, iné správne riešenie neexistuje. Určite neberte spravodlivosť do vlastných rúk. Tým by ste si všetko ešte viac skomplikovali.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Budete postavení pred rozhodnutie, ktoré musíte spraviť. Bude to aj o vás, hoci to tak nevnímate. Nebojte sa toho. Partner sa bude chcieť o niečom porozprávať. Bude vážny, ale nepreceňujte to.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Zoznámenia majú v sebe vždy niečo tajomné, zvláštne. No hoci vám nový človek na pár chvíľ riadne pomotá hlavu, skúste sa vrátiť späť na zem. Máte svoj život, ste s ním spokojní, nemeňte to.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Konečne sa dostávate do normálu. v posledných dňoch ste toho zažili dosť. Ale už viete ako ďalej. Ste pevne nohami na zemi a to je to najdôležitejšie. Niekto z rodiny sa bude s vami kontaktovať.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Už dlhú dobu ste čakali na jednu správu, ktorá k vám dorazí. Možno sa jedná o dieťa, ktoré k vám má prísť. Rodinné zázemie je veľmi dôležité. Preto neodmietnite pozvanie na stretnutie rodiny.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Vaša láska je v najväčšom rozpuku. Ani sa vám nechce veriť, že stretla práve vás. Aj teraz partner svoju oddanosť preukáže drobným prekvapením. Užívajte si zamilovanosť. Nič iné neriešte.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Kríza vo vzťahu má korene v minulosti. Istá osoba, ktorá stála kedysi po boku vášho partnera, sa opäť objavila. Neriešte to však impulzívne. Peniaze k vám akosi stále neprichádzajú, ale prídu.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Nepríjemné pocity vás budú obchádzať aj tento týždeň. Týkať sa budú financií, ale aj miesta, ktoré si stále na vašom novom mieste neviete nájsť. Chyba je však na oboch stranách, riešte ju efektívne.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Približuje sa človek, ktorý bol niekde bokom. Je ako magnet, neodmietajte ho. Tají však pred ostatnými niečo o sebe. Teraz to však neriešte. Príde čas, kedy si aj toto porovnáte, ten ešte nenastal.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Láska, ktorá si vás našla, je neskutočná. Užívajte si ju, neporovnávajte s ostatnými. Nie sú tu žiadne otázniky, len ste si museli počkať na správny čas. Obaja máte už niečo za sebou a to je dobre.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Mohlo by sa stať niečo nezvyčajné. Kamarát by sa zrazu mohol zmeniť v niečo viac. Niekedy sú to neuveriteľné príbehy. Nechcite však nič dosiahnuť násilím. Buďte úprimní hlavne sami k sebe.