VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Váš potomok boduje na dôležitých súťažiach alebo v prijímacích skúškach. Máte z neho radosť, plní Vám sny. Mali by ste si však rozmyslieť, či je to naozaj jeho cesta, alebo ste ho postrčili.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Už je najvyšší čas definitívne sa rozhodnúť, čo s dovolenkou. Láka Vás africký kontinent a hlavne tajomné pyramídy v Egypte. Nie je to výlet najlacnejší, ale tešíte sa tam už dlho, tak choďte.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Veľa vecí sa Vám v živote zmenilo a stále mení. Život sa nepretáča ako film na videu. Len niekedy ho môžete zastaviť. Teraz sa teda nadychujete čerstvého vzduchu, ešte neviete, čo príde.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Ste vo veľmi zvláštnej situácii. Hoci už prišiel čas leta a dovoleniek, Vy musíte stále pracovať a Váš šéf nechce o dovolenke ani počuť. Mali by ste však aj tak spomaliť a skúsiť si konečne oddýchnuť.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Stretnete osobu, ktorá zvláštnym spôsobom ovplyvní minimálne Vaše najbližšie kroky a činy. Nezabudnite však, že nie vždy čo dobre vypadá, takým aj je. Pozor na narastajúce povinnosti doma.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Premýšľate ako ďalej z Vašim vzťahom. S partnerom sa mierne rozchádzate, ako by ste jeden chceli žiť na zemi a druhý v oblakoch. Takto by to ďalej ale nešlo, budete sa musieť spolu dohovoriť.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Aj teraz hrozí, tak ako už niekoľkokrát, že napätie v sebe nezvládnete a ostro vystúpite proti okoliu. Ale už sa postupne začínate ovládať a teraz už ste zladení s vonkajším svetom a okolím.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Máte pocit, že potrebujete zmyť zo seba problémy, ktoré vnímate medzi Vami a partnerom. Pojmite to doslovne. Zájdite si napríklad spolu zaplávať do bazéna, navštívte aquapark či kúpalisko.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Máte svoj názor a nikoho nepustíte k slovu. Tentoraz si moc príjemných chvíľ s partnerom neužijete. Mnohé ste už pochopili, nechcete si dokazovať niečo, čo podľa Vás aj tak nemá zmysel.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Nemáte dobrý pocit z toho, akým smerom sa vyvíja Váš vzťah. Zisťujete, že chyba je na Vašej strane. Zamyslite sa, prečo ste sa dostali až sem a čo treba spraviť preto, aby ste to zmenili.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Nájdite si čas na výlet. Zoberte partnera a aj rodinu. Ak pôjdete autom, buďte opatrní. Nielen na cestách by ste sa mohli stretnúť s niečím nepríjemným, ale hrozí nebezpečenstvo aj v teréne.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Pracujete a žijete na plný výkon. Ste všade a všetci o Vás vedia. Ste príliš zaneprázdnení na to, aby ste mali čas ešte na partnera. Vlastne teraz nemáte žiadny voľný čas, ale to musíte zmeniť.