VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Vyhovuje Vám samota, tam si ste istí, môžete byť sami sebou. Zmätkom okolo sa nesnažte rozumieť, bolo by to teraz zbytočné. V práci si konečne porozumiete s kolegom, s ktorým sa nemusíte.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Vám blízke dieťa bude stredobodom pozornosti. Hoci ste tomu spočiatku nebola naklonení, pochopíte, že jeho odkaz Vám má niečo povedať. Nesnažte sa od toho odosobniť, radšej počúvajte.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Hoci tu už máme september, stále teplé počasie Vás pravdepodobne vyláka do prírody. Mali by ste ale byť opatrní predovšetkým v lesoch alebo v takých miestach, kde je nerovný terén či stromy.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Ak ste rodičmi, môže sa objaviť problém s potomkom. Hoci školský rok ešte len začal, možno v škole, alebo v škôlke spôsobí škodu, ktorú budete musieť zaplatiť. Nesmiete sa ale hnevať.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Trocha vzrušenia by Vám prospelo. Možno uvažujete, aký adrenalínový šport vyskúšať. Láka vás na chvíľu opustiť pevnú zem a letieť ako vták vzduchom. Pozor ale na rôzne úrazy a zlomeniny.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Sklamal Vás blízky človek, a stále tomu nechcete uveriť. Ešte to však neznamená, že sú na celom svete zlí ľudia. Musíte znovu nájsť stratenú dôveru, verte v dobro a uvidíte, že príde láska.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
V práci budete riešiť závažný problém. Príde k roztržke, stretnú sa dva rôzne názory, len jeden môže mať pravdu. Mali by ste sa podľa vzoru, že múdrejší ustúpi, stiahnuť do úzadia a čakať.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Máte konečne novú lásku. Nezabúdajte však na rozum a nepomýšľajte na trvalé sľuby vernosti a už vôbec nie na manželstvo. Možno máte pocit, že nový partner je konečne ten pravý.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Zdá sa Vám, že celý svet je jedna čierna tma, ale musíte veriť, že o chvíľku vyjde slnko. Neuzatvárajte sa do seba, mali by ste ísť medzi ľudí, vnímať ich energiu, hovoriť s nimi, baviť sa.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Stále viac a viac zisťujete, že ste s partnerom v úžasnom vyváženom postavení. Každý ste svoj ráznou osobnosťou, ktorá môže fungovať sama, ale problémy môžu nastať, keď budete spolu.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Pozvanie od príbuzných asi radšej odmietnite. Predídete tým množstvu problémov. Prišli by ste o množstvo energie, museli by ste sa vyjadrovať k veciam, ktoré vás nezaujímajú a hrozí hádka.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Možno Vás zaskočila nádcha a nemôžete sa jej zbaviť. Mali by ste sa vrátiť k tradičným liečiteľským postupom, ako boli inhalácie. Pomôcť by vám mohli aj bylinky s eukalyptom či mäta.