VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Jeseň je tu a je treba spraviť revíziu v šatníku. Je to ideálny čas zájsť do obchodov, aj keď sa Vám nemusí vždy chcieť. Choďte aj do prírody. Takéto stretnutia Vás vždy dobijú pozitívnou energiou.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Definitívne pochopíte, že nie všetky vázy ktoré sa rozbijú, sa dajú zlepiť naspäť. Ak si s partnerom nerozumiete už dlhší čas, a ani srdiečko Vám pri ňom nebije tak silno ako kedysi, nezúfajte.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Posedenie pri krbe, či dokonca pri otvorenom ohni v záhrade je fajn, ale nezabúdajte na bezpečnosť. Hrozí úraz, popálenina nie je veľmi príjemná vec. Pozor aj pri práci v kuchyni doma.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Správa od niekoho, kto sa nepodpíše neveští nič dobrého, a netreba sa hneď plašiť, ale ak niektoré veci v nej napadli už aj Vás, možno by stálo za to, preveriť si ich. Partner je s Vami zajedno.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Čaká Vás jednanie na úradoch. Nie vždy to je príjemné, ale bez toho správneho razítka sa nepohnete. Možno ale budete prekvapená, ako všetko rýchlo a hlavne k spokojnosti dobre vybavíte.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Venujte sa potomkom. Určite potrebujú Vašu prítomnosť, riešia problém, s ktorým sa ešte nestretli a určite radu ocenia. Návšteva lekára nie je príjemná, ale nečaká Vás žiadna hrozná správa.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Bolesti hlavy nie sú príjemné a tabletky pomôžu, ale mali by ste sa zamyslieť, prečo sa to deje. Niekde je chyba. Možno veľa pracujete, alebo málo spíte. V posteli v noci už nad ničím nepremýšľajte.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Internet je skvelá vec, ale nezabúdajte na riziko, ktoré Vám hrozí. Nie všetko dokážete utajiť, a nie všetko sa zmaže, aj keď si myslíte že áno. Pozor hlavne fotky, ktoré by mali zostať súkromné.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Žijete je plný úloh a práce. Nemáte čas sa zastaviť a pozrieť sa na svet aj inými očami. Nie za všetkým sú peniaze. Skúste preto už dnes preriediť svoje aktivity a nájdite si čas aj na svojich blízkych.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Ak aj dostanete ponuku na krátkodobý odchod z domu, dobre si premyslite, či ju využijete. Máte doma veľa práce a starostí o niekoho, kto Vašu pomoc potrebuje, ale viete, že inak nemôžete.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
V práci budete musieť zostať dlhšie. Nerobíte to radi, ale niekedy sa inak nedá. Na druhej strane, peniažky navyše sa vždy zídu. Nezabudnite ale na svoju rodinu. Dohľad nad deťmi je dôležitý.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Hrozí nebezpečenstvo fyzického napadnutia alebo krádeže Vášho majetku. Buďte preto veľmi opatrní, všetko dobre zamknite a dva krát preverte. Určite sa nepúšťajte sami po tme na prechádzky.