VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Ak aj bol v partnerskom vzťahu nejaký problém, už po ňom nie je ani stopy. Všetko ide tak ako má. Máte z toho radosť, len si všetko pekne užívajte. Viete, že všetko má svoj vyhradený čas.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Pravdepodobne zažijete veľké sklamanie. Sú však aj takéto dni, musíte vydržať a všetko zlé raz skončí. Hoci sa Vám to nezdá a máte dojem, že už nič krajšie nebude, všetko prebolí a prejde.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
To čo sa nedarilo minulé dni v láske, alebo blízkom priateľstve je už preč, za Vami, všetko je zabudnuté. V práci sa snažte dokončiť začatý projekt, je to veľmi dôležité pre Váš ďalší postup.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Budete mať pocit, akoby sa Vám nič nedarilo, akoby ste všetko robili zle. Je to však len prechodný jav. Ak zatnete zuby, budete pri činnostiach precízni, všetko sa neutralizuje a zlepší.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Čakajte problém v citovej oblasti. Partner má svoj vlastný rozum, niekto sa však snaží vraziť medzi Vás klin. Máte dve možnosti. Nevšímať si to a alebo si sadnúť a všetko si to s ním vyriešiť.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Niečo veľké sa udeje vo Vašej rodine. Tí najbližší sa dostanú do sporu. Možno budú od Vás chcieť, aby ste sa stali tým, kto problém vyrieši. Hoci sa tomu netešíte, zároveň môže veci zmeniť.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Kolega v práci sa rozhodne použiť niečo, čo patrí Vám. Nemáte najlepší vzťah a asi je ten pravý čas na povedanie si vecí z očí do očí a hlavne na rovinu. Ak nezakročíte, dotyčný získa výhodu.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
V kartových, alebo podobných hrách sa riaďte rozumom, nedajte na žiadne iné vplyvy. Ak však chcete riskovať v otázkach lásky, tu je Vaša predtucha a túžba tým najdôležitejším, čo máte.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Chcete zásadnú zmenu. Ak však uvažujete o životnom štýle, dobre si všetko premyslite. To čo sa hodí jednému, nemusí vyhovovať Vám. Možno by ste skôr mala uvažovať napríklad o športovaní.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Po dobe hľadania prichádza doba vnútorného obrodenia. Našli ste to, čo ste v sebe dlho hľadali a teraz je len na Vás ako sa s tým vyrovnáte. Už viete čo chcete, stačí to začať len realizovať.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Potrebujete mať pri sebe niekoho blízkeho. Cítite blízkosť Vašich detí alebo partnera ako Vašu najväčšiu výhru v živote. Tešte sa z toho. Nemali by ste zaspať na vavrínoch a buďte v strehu.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Vaša láska je na vzostupe, máte v nej všetko, čo máte mať. Partner je vo vašich očiach tým ideálnym, nevidíte na ňom nič zlé. Teraz to nevadí, užívajte si tento stav, ale do budúcnosti pozor.