VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Buďte na seba opatrnejší hlavne na cestách a v neistom teréne. Mohli by ste si spôsobiť nepríjemné zranenia alebo niečo iné, kvôli čomu by ste mohli potrebovať lekára. Strážte si zdravie.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Ste naraz iní, veľmi ste sa zmenili. To, čo bolo ešte včera jasné, dnes už neplatí. Ste ako v rieke, vstupujete na kryhy. Neviete, kam môžete doplávať. Nie ste už malé dieťa, správajte sa tak.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Ťažko spracovávate výsledky úspešnejších kolegov. Zvládajú všetko oveľa lepšie ako vy. Vy ste presne v opačnom postavení. Neveríte si, stále idete podivnou cestou, proti vode, máte to nesprávne.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Pociťujete nedostatok peňazí, viaže sa to na zmenu, ktorú ste nedávno urobili. Ale vracať sa späť už nechcete, niečo musíte vydržať. Nevydávajte sa na dlhšie cesty, radšej si užívajte domov.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Neuzatvárajte transakcie len s vidinou zisku. Premýšľajte skôr srdcom. Prechádzate síce náročnou skúškou, ale ste dobre pripravení, preto strach mať z ničoho nemusíte. Stále niečo končí.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Nie ste to Vy, kto sa teraz snaží o zmenu. Takto to neprejde. Vstupujete do veľmi neprehľadného terénu, čakajte komplikácie. Mali by ste si ešte rozmyslieť, či musíte ísť práve tadiaľto.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Opatrne s technikou na cestách, všetko má svoju životnosť, nesnažte sa o nemožné. Rýchlosť nie je dobrou kamarátkou, nič Vám predsa neutečie. Ponáhľate sa už celkom dlho, dajte si pozor.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Máte pocit, že sa proti Vám sprisahal celý svet. Za každým rohom čakáte zradu, bojíte sa pozrieť ľuďom do očí. Idú z Vás škaredé hromy blesky. Mali by ste zmeniť tento svoj prístup hneď.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Do života Vám vstupuje nový človek, niekto, koho ste doteraz vôbec nepoznali alebo výrazne zmenený človek z minulosti. Nesmiete sa pýtať, čo z toho budete mať, pozerajte sa na veci srdcom.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Je za Vami ľahšia forma ochorenia, dávajte na seba väčší pozor. Počúvajte viac svoje telo, čo Vám hovorí. V práci sa začínajú kopiť úlohy, ktoré ste chvíľku nechali ležať bokom, už sa vracajú.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Očakávajte odmeny, zaslúžite si ich. Vyšli ste z pralesa na krásnu lúku, hľadajte si ďalej tú správnu cestu. Späť sa už radšej nevracajte. Zamerať by ste sa mala na prírodu a zmenu stereotypu.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Úradné rokovania, ktoré ste absolvovali v minulých dňoch, Vás zrejme moc nepotešili. Pravda sa žiaľ priklonila na opačnú stranu. Skúste sa od toho celého problému na chvíľu odpútať.