VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Pravdepodobne vyriešite problém, ktorý Vám nedal spávať dlhšiu dobu. Budete tomu veľmi radi a hlavne sa potvrdí, že ste mali pravdu. To Vás dosť poteší. Získate tým aj ocenenie okolia.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Budete mať negatívne reakcie na svoju prácu. Chodiť do práce len pre peniaze, len tam prežiť vymeraný čas, je z ľudského hľadiska strata času. Ideálne je zladiť vašu prácu s tým, čo vás baví.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Láska Vám skríži plány. Možno precitnete zo snov, ktoré ste snívali. Ale realita je niekedy nepríjemná. Mohli by ste sa stretnúť so známymi a spoločne sa venovať činnostiam, ktoré Vás bavia.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Dieťa vo vašej blízkosti Vás prekvapí svojou úprimnosťou. Má svoju pravdu a aj Vy sa poučíte. Ak ste v minulosti zaznamenali v práci nejaké zásadné problémy, všetko sa teraz vyrieši.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Ak Vás trápila choroba, prichádza konečne obrat k lepšiemu. Choroba ustupuje, je Vám zrazu oveľa lepšie. Nezahajujte terapeutické postupy, ale zamerajte sa na seba a na svoj vlastný jedálniček.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Vzťahy na pracovisku môžu narobiť veľa nepríjemností. Takmer sa zapletiete do intríg, ktoré však Vy nepotrebujete. Nechajte ich druhým. Vy si v kľude riešte svoje pracovné povinnosti, úlohy.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Máte konečne voľno. Môžete ho využiť rôzne, ale ideálne by bolo, keby ste sa pustili do činností, na ktoré vám doteraz neostával čas. Začnite sa učiť cudzí jazyk, maľujte alebo skúste hobby.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Správa od známej osoby Vás prekvapí. Nie je práve tou, s ktorou bežne komunikujete. Ale netreba za tým hneď hľadať niečo nekalé. Možno sa len prelomili ľady a nastáva čas zblíženia.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Je čas spraviť si poriadok vo vzťahoch. Klamstvo by ste mali definitívne vylúčiť, ak ho používate, nie je to dobré znamenie. Partner by mal byť tým ostrovom, kde môžete byť úprimní.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Práca, aj keď Vás baví a ste v nej dobrí, nie je všetko. Byť v nej denne dvanásť hodín je určite zaujímavé pre nadriadených a možno to aj ocenia, ale skúste občas aj oddychovať a užiť si rodinu.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Bolesti v krku nebudú príjemné. Môžete kloktať, piť čaje s medom alebo si omotať šatku okolo krku. Napriek tomu by ste sa ale mali vrátiť do obdobia spred pár dňami a zmeniť svoj štýl.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Pravdepodobne sa dostanete do stretu s niekým, kto vstúpil do Vášho života. Nechcete si pripustiť, že by mohol mať pravdu niekto iný ako vy. Preto je najvyšší čas pozrieť sa do zrkadla.