VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
V poslednej dobe ste prešli náročným obdobím svojho života. Museli ste riešiť pomerne veľké problémy. Ale našťastie sa na vás už nič ďalšieho nabaľovať nemá. Dostávate novú šancu.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Ste zamilovaní, ale nedokážete sa vyrovnať so zradou, alebo zvláštnym postojom najbližšieho človeka. Váhate, či odpustiť, alebo sa tváriť, že sa nič nestalo. Neviete, ktoré riešenie je správne.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Dlho ste si robili, čo ste chceli. Pocit vašej neomylnosti však nebol správny a urobili ste niekoľko závažných chýb. Tak to už ďalej nejde. Všetko bude zrazu celkom inak. Musíte si zvoliť.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Budete mať pocit, ako keby na vás padal celý svet. Už mu akosi nedokážete vzdorovať, už nemáte síl. Začína vám byť všetko jedno. Toto však nie je tá správna cesta, radšej zmeňte správanie.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Vo vzťahu k rodičom visí vo vzduchu otáznik, na ktorý by ste mali rýchlo nájsť odpoveď. Možno nemusíme súhlasiť so všetkým čo vravia, ale rešpektovať ich názor musíme, nechajte si odstup.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Máte veľa záujmov, veľa práce, povinností a priateľov, ale všetko má svoje hranice. Mali by ste sa na chvíľku zastaviť a povedať si, kde sú priority, ktoré musíte dodržať a nezabúdať na to dôležité.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Máte síce dojem, že si na všetko stačíte sami, ale presvedčíte sa, že to tak nie je. Budete musieť začať spolupracovať aj s niekým druhým, či sa vám to páči, alebo nie. Hrajte však fér a poctivo.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Buď vám alebo partnerovi ponúknu zaujímavú zmenu práce. Prišli by ste si na lepšie peniaze, aj práca by vám bola bližšia ako tá, ktorú robíte teraz. Má to však háčik, takže zvážte všetky okolnosti.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Hoci ste v poslednej dobe nemali na lásku a vzťahy šťastie, zakázať si ju úplne nie je šťastné riešenie. Objaví sa vo vašej blízkosti príjemný pán, zaujme vás. Netreba si hneď dohadovať rande.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Práve prežívate to najkrajšie obdobie. Ste zamilovaní až po uši. Ešte pár dní dozadu by ste si ani nepomysleli, že by ste sa takto dokázali opäť zamilovať. Neriešte nič vážneho. Teraz nie je čas.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Na vaše plecia sadla opäť žiarlivosť. Dobre viete, že to nie je dobré, aj tak pokračujete v podozrievaní. Špehujete, kontrolujete počítač a čítate správy v telefóne. Takto to však vo vzťahu nejde.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Kríza vo vzťahu už našťastie pomaly doznieva. Opäť si k sebe nachádzate cestu, ale už viete čomu sa vyhnúť. Ste spolu už dlhší čas, viete, že jeden bez druhého byť neviete. Zoberte si ponaučenie.