VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Neviete sa dočkať nového vzťahu. Dávate si však zbytočné ultimáta. Veríte, že do konca leta už budete s novým partnerom. Je to ale pre vás ťažká úloha. Chcete to tak veľmi a za každú cenu.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Tehotenstvo, ktoré sa môže ohlásiť, prijímajte pozitívne. Budúci život vždy prináša nádej. Mamička by mala uvažovať o kráse a láske. Spoločné projekty v rodine sú dielom oboch partnerov.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Niekedy sú v každom vzťahu temnejšie chvíle. Ten Váš nie je výnimka. Hoci v ňom chcete mať jasno, stále je tu neviditeľná bariéra. Partner možno uhýba očami, ale zatiaľ nič neberte negatívne.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Porovnávate partnerský vzťah, ktorý práve prežívate, s tým, ktorý ste zažívali v detstve. Vaši rodičia sú však možno ďaleko, alebo už nie sú ani nažive. Snažíte sa napĺňať ich odkaz vo vzťahu.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Hoci máte stabilný vzťah, v ktorom ste spokojní, čosi sa deje. Mohol by sa vo vašom živote objaviť človek, ktorý zrazu riadne zamieša s vašimi citovými prioritami. Nechápete, ako sa to stane.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Pripravte sa, partner by mohol prichystať prekvapenie, napríklad doma spravenú romantickú večeru pri sviečkach, alebo príjemnú podvečernú prechádzku, kde však nebudete nič vážne riešiť.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Poznať svoje hranice je veľmi dôležité vždy. Napríklad vo vzťahu sa nemôžete správať ako malé dieťa, ktorému nechcú kúpiť hračku. Ste dospelí a už viete, že niektoré veci sa vydupať nedajú.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Ste stále nerozhodní a stále tápete. Občas, ako by ste nechápali, čo máte robiť. Chceli by ste síce na jednej strane nechať veci plynúť prirodzene, ako to má byť, ale súčasne si niečo veľké zakazujete.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Týždeň je ako stvorený na strávenie s partnerov vo dvojici. Potrebujete sa naladiť na rovnakú vlnu. Mohli by ste spoločne počúvať hudbu, ktorá sa vám obom páči, prípadne si zájdite na koncert.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Láska je mocná čarodejnica a nachystá nám rôzne prekvapenia. Niekedy môže krásny citový vzťah vzniknúť aj medzi ľuďmi, ktorí sa poznajú dlhé roky len z tej civilnej stránky, dajte mu šancu.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Po dňoch a týždňoch odlúčenia ste sa konečne k partnerovi priblížili. Idete zase ďalej spolu a plánujete ďalšie rána. Pripravte sa tento týždeň na nejaké problémy s autom alebo cestovaním vôbec.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Zažívate krásne pocity šťastia, snáď je to až závrat. Nie ste určite sami, máte vedľa seba človeka, na ktorého sa môžete maximálne spoľahnúť. Nezabúdajte mu dávať najavo svoju priazeň.