VsetkoVmeste.sk
služby portálu
najnovšie inzeráty
Úvodná stránka
Katalóg
Horoskopy
Inzercia
Magazín
Staré hry
Online hry
Na stiahnutie
©2014 Michalius, vsechnovemeste.cz / Sitemap Info o nás Priatelia
Katalóg: Auto-moto Informácie Zábava Cestovanie Domácnosť Financie Inštitúcie Služby Šport Vzdelávanie Kultúra Móda Počítače Priemysel Reštaurácie Stavba Zdravie

horoskopy na tento týždeň

znamenie
Vodnár (21.1. - 20.2.)
Buďte opatrní na ľudí okolo vás. Síce sa tvária, ako vaši najlepší kamaráti, ale nie je tomu tak. Hlavne pozor na kamaráta. Mohol by o vás prezradiť veci, ktoré by mali zostať len medzi Vami.
znamenie
Ryby (21.2. - 20.3.)
Vaša láska sa akoby znovu hľadala. váš partner sa k vám chová zvláštne, nerozumiete tomu. Obviní Vás zo zlých vecí, budete mať čo robiť, aby ste mu dokázali, že to nie je pravda a on sa mýli.
znamenie
Baran (21.3. - 20.4.)
Medzi blízkymi sa budete chcieť ukázať v inom, lepšom svetle. Máte svoju predstavu, ako to spraviť. No mali by ste lepšie sledovať ich reakcie, možno budete nemilo prekvapení, čo sa dozviete.
znamenie
Býk (21.4. - 21.5.)
Ste rýchli vo všetkých činnostiach. Niekto okolo vás nestíha sú z toho potom nepríjemné situácie. Zamyslite sa čo s tým, mali by ste sa zladiť a byť spolu. Nerobte hlavne hneď paniku z ničoho.
znamenie
Blíženci (22.5. - 21.6.)
V práci budete akoby v jednom kole. Máte toho veľa, valí sa na vás jedna úloha za druhou. Ak ich však všetky úspešne vybavíte, bude to pre vás dobrý odrazový mostík v kariére v zamestnaní.
znamenie
Rak (22.6. - 22.7.)
Bude sa vám dariť hlavne v pracovnej oblasti. váš projekt, na ktorom ste už dlhšie pracovali bude sláviť úspech. vaša energia je asi nevyčerpateľná. Ľudia okolo vás nestíhajú, ale vy to zvládate.
znamenie
Lev (23.7. - 22.8.)
Ak ste umelecky naladení, je váš čas. Krásne veci vás budú sprevádzať po celý čas. Konečne ste si našli čas aj na duchovné pohladenie. Nedajte sa odradiť cudzími názormi, vy viete čo chcete.
znamenie
Panna (23.8. - 22.9.)
Po turbulentných minulých dňoch môžete očakávať konečne skľudnenie. Váš život sa dostáva do starých koľají, teší vás to. Opäť si robíte to čo chcete, a hlavne podľa svojich vlastných pravidiel.
znamenie
Váhy (23.9. - 23.10.)
Ak ste si mysleli, že život ide podľa vašich pravidiel, asi sa dočkáte sklamania. Zistíte, že sú okolo vás ľudia, ktorí sa síce usmievajú, ale v skutočnosti vám len škodia. Nelámte si tým hlavu.
znamenie
Škorpión (24.10. - 22.11.)
Ak máte dojem, že si potrebujete oddýchnuť, spravte tak. Vypýtajte si deň voľna v zamestnaní a užite si ho. Nič neriešte, ale venujte sa len sebe. Zájdite do prírody, urobte si radosť.
znamenie
Strelec (23.11. - 21.12.)
Stretnete sa s človekom, ktorý vás priam očarí. Bude ideálny, presne podľa vašich predstáv. Budete mať dojem, akoby ste ho poznali už dlhé veky. Ale pozor, nie je všetko zlato, čo sa blyští.
znamenie
Kozorožec (22.12. - 20.1.)
Úradné jednania, ktoré vás čakajú, nebudú vôbec príjemné. Ak sa však na ne dobre pripravíte, môžete ich zvládnuť a prídete do práce ako víťaz. Bude to pre vašu ďalšiu kariéru veľmi dôležité.